IKSO voetbalt!

Interscholencompetitie

Er was eens…. een voetbalploeg

 

Een nieuw schooljaar betekent  een nieuwe voetbalploeg. Op 17 oktober kregen de leerlingen van onze school de kans een selectie af te dwingen voor de IKSO-ploeg.  Ze speelden onderling een wedstrijd zodat Bernard De Corte en Lars Bronselaer de nieuwe spelers konden observeren en selecteren. 

 

 

Volgende leerlingen haalden de selectie en zijn fier de Ikso-kleuren te mogen verdedigen:

 

 

1 Ben Ouannassi

2 Jochen Wilaert

3 Andreas Nguala-Zikieje

4 Joseph Hakorimana©

5 Thomas Mahieu

6 Liam Meert

7 Aaron Ndanou

8 Julian Van Calck

9 Mathias Munoz

10 Obed Mayiomna

11 Yan Armel Ngninkeu Ngami

12 Tias De Brabanter

13 Tybo van Waeyenberg

14 Lucas Van Schel

15 Robbe Mahieu

16 Mehdi Sarroukh

 

De spelers en de trainers willen dit jaar de beker winnen. IKSO bereikte al twee keer de finale en verloor die twee keer. Kapitein Joseph Hakorimana gelooft in de capaciteiten van de ploeg en maakt zich sterk dat ze dit jaar de finale kunnen winnen.

 

IKSO zit in een poule met drie ploegen: Ikso , Sint-Jozefscollege Aalst en Mariagaard Wetteren.
Laten we onze schoolploeg steunen en hun veel succes wensen. Supporters zijn altijd welkom! We houden jullie op de hoogte!