Leonardo onderneemt

Ondernemers op bezoek

Meer ondernemers voor de klas!

Vandaag hadden de leerlingen van het seminarie mini-onderneming het genoegen om twee rasechte topondernemers te ontmoeten.

Wouter Danckaert, ondernemer in hart en nieren en CEO van Wodan & Co en Francesca Kameni, oud-leerling van onze school en CEO van Kameni Fashion en Kameni Agency kwamen gedurende twee lesuren hun professioneel levensverhaal vertellen.

Opmerkelijk aan deze verhalen is het raakvlak tussen beide ondernemers: het was namelijk door een gastsessie van Wouter Danckaert enkele jaren geleden dat Francesca, toen nog op de schoolbanken, haar ondernemende ambities kon laten evolueren richting een concrete onderneming.

Over durven, over vallen en opstaan, over kansen benutten, over netwerken, … Twee uur lang konden onze leerlingen smullen van de verhalen. Achteraf was er uitgebreid de tijd om alle vragen te beantwoorden. Ongetwijfeld is er opnieuw een kiem geplant voor onze toekomstige ondernemers.

Bedankt, Wouter en Francesca!