Leonardo maakt

Themaweek gastvrijheid

Themaweek BSO

De kerstvakantie zit erop en we zijn begonnen aan het tweede trimester, maar we kijken graag nog eens terug naar wat er zich op onze school net voor de vakantie heeft afgespeeld. Voor de meeste leerlingen was het een drukke en vermoeiende examenperiode. Onze leerlingen van het BSO gebruikten al hun energie voor de Themaweek Gastvrijheid.

Het is stilaan een traditie om tijdens de examenperiode onze leerlingen van de Praktische Ambitie een mooie themaweek te laten beleven. Deze keer was het thema ‘gastvrijheid’. Onze leerlingen maakten kerstkaarten, kaarsenhouders in stervorm en sneeuwsterren in papier. Dit werd allemaal gebruikt om de ouders uit te nodigen voor een kop koffie en zelfgemaakte cake na een leuke schaatsbeurt.

Samen schaatsen, knippen, plakken, knutselen, schrijven, luisteren en praten… allemaal prima vaardigheden voor een zinvolle, gevarieerde en boeiende themaweek.