Leonardo onderneemt

Novus en United

Onze mini-ondernemingen

Zoals jullie weten heeft Leonardo College altijd een paar mini-ondernemingen, maar wat is een mini‑onderneming? Een mini-onderneming is een klein bedrijfje op onze school opgericht door leerlingen van het zesde jaar. Dit jaar zijn de mini-ondernemingen Novus en United.

 United is een mini-onderneming van het Leonardo College. Het is een groep van acht leerlingen: Theo, Chelsea, Estelle, Bart, Shannaia, Grace, Neo en Rune. United wil mensen samenbrengen, want er is veel diversiteit op school en zij willen ons meer samenbrengen. Dit jaar willen ze totebags of kledij verkopen en ook allerlei activiteiten organiseren, zoals misschien een cultuurweek, waar elke dag een andere cultuur centraal zou staan. Te volgen op Instagram: @united.lcd

 

Novus staat voor nieuw in het Latijn. Met deze mini-onderneming willen Sami, Trixie, Jelle, Lizzy, Blessing, Maite, Luka en Samuel van onze school een betere plek maken voor de leerlingen. Jullie zullen hen zeker tegenkomen in de toekomst, want ze willen lekkere snoep of drankjes verkopen. Een kleine hint van de onderneming zelf: misschien komt er een leuke verrassing voor voetbal- en gamesfans! Te volgen op Instagram: @novus_onderneming

 

Hou dus zeker in de gaten welke acties deze mini-ondernemingen dit jaar ondernemen!