Leonardo brengt vrede

Onderwijs is de wereld beter maken

Leonardo bouwt aan een rechtvaardige wereld

Onderwijs is meer dan handboeken, oefeningen, taken en toetsen. Wij nemen als school onze verantwoordelijkheid en gaan onze maatschappelijke rol niet uit de weg. Wij maken tijd voor lessen in rechtvaardigheid, democratie, solidariteit en vrede. Waarom? Niet omdat het moet, maar omdat het nodig is.

 

 

Vorige week kwam de familie Kungambolo getuigen over hun vzw HITAC – Hiambe IT Academy. Met deze vzw bouwen ze in Lodja, Congo een schooltje waar kinderen uit de buurt hun ICT-vaardigheden kunnen ontwikkelen.

Als Leonardo College zijn we niet blind voor het onrecht in de wereld en kijken we actief hoe we kunnen helpen. Daarom sparen wij mee voor de nodige zonnepanelen, zodat de school kan beschikken over groene en duurzame stroom ☀️

Samen met al onze leerlingen zetten we zo een mooie stap naar een groenere en meer rechtvaardige wereld 🌱✨

 

Leonardo College

Welkom op onze innoverende school, waar leerlingen zich gelukkig voelen en hun talenten volop kunnen ontwikkelen, dankzij aandacht voor diversiteit en aangepaste zorg.

Afbeeldingen